مخازن (FRP) اف آر پی

مخازن FRP اف آر پی : امروزه از FRP که مخفف Fiber Reinforced Polymer/plastic ، به معنای فیبرهای پلیمری تقویت شده می باشد در صنعت استفاده های بسیار متنوعی می شود.این مواد به دلیل وزن کم ، انعطاف پذیری بالا ، سهولت در حمل و نقل ، سرعت عمل بالا ، راحتی برش در اندازه های دلخواه ، سادگی اجرا و امکان تقویت به صورت خارجی یکی از پر کاربردترین مواد برای ایجاد استحکام خارجی می باشد ، به همین دلیل از این ماده در صنایع تصفیه ی آب نیز استفاده های بسیار گسترده ای می شود.

عمده کاردبرد این ماده در صنایع تصفیه ی آب مربوط به ساخت مخازن مورد استفاده برای فیلتر شنی ، فیلتر کربنی و سختی گیر رزینی می باشد ، که به اصطلاح به این نوع مخازن ، مخازن FRP گفته می شود.

مخازن FRP اف آر پی

در گذشته بیشتر از فلز برای ساخت مخازن مورد نیاز در صنایع تصفیه نمودن آب استفاده می شده است ، اما با ساخت مخازن FRP ، بدلیل وزن بسیار کمتر نسبت به مخازن فلزی ، عدم پوسیدگی و زنگ زدگی ، مقاومت بالا در برابر خوردگی و مواد شیمیایی ، مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش ، شستشوی آسان و سهولت در جابجایی ، این مخازن به تدریج بیشترین کاربرد را در صنایع تصفیه ی آب به دست آورده اند.

مخازن frp شرکت ساوکو دارای بالاترین کیفیت در ساخت بوده و در فشارها و تعداد سیکل های بسیار بالا تست شده اند. این مخازن دارای پوشش داخلی HDPE و پوشش خارجی FRP با رویه رزین اپوکسی می باشند که باعث حداکثر استحکام و مقاومت در لایه خارجی می شود.

 

مخازن frp شرکت ساوکو دارای تنوع بسیار بالا از نظر سایز مخازن می باشند ، بطوریکه این مخازن در ابعاد مختلف موجود می باشند.

این مخازن دارای فشار کاری ۳۰۰psi (20 bar)  بوده و تحمل دمای ۶۰ درجه سلسیوس را دارند.

09127129007
fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian